
Радіатор кондиціонера VW T6 2.0TDI 15- (684x447x12), NRF 350369
7 113,93 ₴
- В наявності
- Код: 350369
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера VW T6 2.0TDI 15- (684x447x12), NRF 350369. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350369
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350369 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 199 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 199 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| VW — TRANSPORTER / CARAVELLE VI Автобус (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 199 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TDI 90 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 199 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| VW — TRANSPORTER VI c бортовой платформой/ходовая часть (SFD, SFE (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 204 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 199 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 90 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 204 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 199 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| VW — TRANSPORTER VI Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 199 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TDI 90 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 199 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350369 |
| Кросс-номери | 0220005, 042034N, 0810.3109, 30311815CP, 356115, 43723, 58015704, 7800096, 7E0820411F, 7E0820411G, 822691, 940732, AC 1015 000S, AC830233, C12854, CCS-VW-029, VG921C002, VN5437D, WG2160630, WG2368577 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 684 мм |
| Ширина ядра радіатора | 447 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 13,7 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,8 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 684 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 447 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 113,93 ₴








