
Радіатор охолодження Ford Transit 2.0 94-00, NRF 59013
4 754,19 ₴
- В наявності
- Код: 59013
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Ford Transit 2.0 94-00, NRF 59013. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59013
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59013 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT TOURNEO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 114 л.с. | 1994–2000 |
| FORD — TRANSIT Van (E_ _) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EAL, EAS) 114 л.с. | 1994–2000 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (E_ _) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 114 л.с. | 1994–2000 |
| FORD — TRANSIT автобус (E_ _) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 114 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 CNG 114 л.с. | 1994–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59013 |
| Кросс-номери | 102086, 1112702, 250240N, 62048, 7045710, 94VB8005BB, 94VB8005BC, FD2205, R20330 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 700 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 754,19 ₴







