
Радіатор пічки Nissan Juke 10- (к-кт), NRF 54429
3 367,18 ₴
- В наявності
- Код: 54429
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Nissan Juke 10- (к-кт), NRF 54429. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54429
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54429 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — JUKE (F15) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 DIG-T 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54429 |
| Кросс-номери | 271401KA0A, 271401KA0B, 27140-3ZL0C, 33016700 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 202 мм |
| Ширина ядра радіатора | 159 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pulsar, Juke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 367,18 ₴





