
Радіатор охолодження Opel Astra H/Zafira A/B 1.3-1.9 CDTI 04-, NRF 53415
3 859,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53415
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Opel Astra H/Zafira A/B 1.3-1.9 CDTI 04-, NRF 53415. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53415
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53415 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA A+ седан (L69) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi 110 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — ASTRA H (L48) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY Наклонная задняя часть (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI (L48) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY седан (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi (L69) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY универсал (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi (L35) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53415 |
| Кросс-номери | 0107.3088, 0107.9088, 037-017-0069, 037-017-0069-B, 10-25388-SX, 104158, 121.124, 121.124/A, 1300269, 1300269, 13143570, 13143570, 150063N, 1551960, 1740-0376, 207 810, 363165, 37002364, 371300, 506616A, 63029A, 725-0028-R, 734380, 7705142, 80084z |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 599 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 599 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гумовою втулкою |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 368 |
| для оригінального номера | 1300269 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 859,76 ₴





