
Радіатор кондиціонера Renault Clio 1.5 dCi 03-12, NRF 35545
3 318,45 ₴
- В наявності
- Код: 35545
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Clio 1.5 dCi 03-12, NRF 35545. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35545
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35545 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/C2J) 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB3M) 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 84 л.с. | 2007–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35545 |
| Кросс-номери | 35545, 43005347, 817646, 8200245598, 8200742595, 86 71 017 590, 8660002519 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 575 мм |
| Ширина ядра радіатора | 402 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 318,45 ₴





