
Радіатор охолодження VW Crafter 2.0 TDI FWD 16-, NRF 560024
9 495,50 ₴
- В наявності
- Код: 560024
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Crafter 2.0 TDI FWD 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 560024 |
| Кросс-номери | 0237.3020, 040117N, 102.223, 2N0121253B, 58012729, 606981, 65061010000, FT55073 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 715 мм |
| Ширина ядра радіатора | 665 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 495,50 ₴




