Радіатор пічки Renault Megane 96-, NRF 53216. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53216
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53216 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MEGANE Scenic (JA0/1_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (JA0E) 75 л.с. | 1997–1999 |
| 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11) 107 л.с. | 1998–1999 |
| 1.6 e (JA0F) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 i (JA0L) 75 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 D (JA0J) 64 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 90 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 dTi (JA0N) 98 л.с. | 1997–1999 |
| 2.0 i (JA0G) 114 л.с. | 1997–1999 |
| 2.0 i (JA0G) 109 л.с. | 1999–1999 |
| RENAULT — MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DT (JA0K) 90 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 DTi (JA0N) 98 л.с. | 1997–1999 |
| RENAULT — SCENIC I (JA0/1_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 95 л.с. | 1999–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2001–2003 |
| 1.6 107 л.с. | 1999–2003 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2001–2003 |
| 1.6 BiFuel (JA04) 107 л.с. | 1999–2001 |
| 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 115 л.с. | 2001–2003 |
| 1.8 4x4 116 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 D (JA0J, FA0J) 64 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 dCi (JA05, JA1F) 102 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dCi RX4 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 dCi RX4 101 л.с. | 2002–2003 |
| 1.9 dTi (JA0N) 98 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dTi (JA1U) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1999–2003 |
| 2.0 16V (JA1B, JA1D) 139 л.с. | 2000–2003 |
| 2.0 16V RX4 139 л.с. | 2000–2003 |
| RENAULT — SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 (FA0J) 64 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 DTi (JA0N) 98 л.с. | 1999–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53216 |
| Кросс-номери | 042-015-0011, 042-015-0011-A, 0609.3013, 10-35000-SX, 189240N, 346725, 43006227, 669523, 73255, 7701204992, 7701204993, 7701205450, 7701205451, 7765025, 812161, 812162, 93685, AC562979, AH 162 000S, AH 67 000S, DCM1209, DR73254, M-2231210, M-223121A |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 260 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 260 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з дротом |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
| обмеження виробника | Valeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 207,83 ₴






