
Радіатор охолодження MB Sprinter 06- (+/-AC, АКПП), NRF 53833
6 285,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53833
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB Sprinter 06- (+/-AC, АКПП), NRF 53833. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53833
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53833 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI Привод на все колеса (907.733) 143 л.с. | 2019–н.в. |
| 316 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 316 CDI Привод на все колеса (907.733) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 319 CDI (907.733, 907.735) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 319 CDI Привод на все колеса (907.733) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 314 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 9 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 LGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 NGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135...) 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 324 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.733, 906.735) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 316 LGT 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 NGT (906.733) 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 318 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 324 (906.733, 906.735) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Фургон (906) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2500 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2009–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2009–н.в. |
| 314 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.663, 906.635) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 163 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53833 |
| Кросс-номери | 02.40.195, 0206.2088, 054-017-0062, 10-26553-SX, 104533, 118.184, 118.184/A, 120001N, 1740-0306, 30002403, 361510, 363530, 4.66770, 627062, 67157A, 735089, 7705168, 9065000302, 9065000402, 9065001402, 9065001502, A9065000302, A9065000402, CR 12 000P |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 28 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 28 |
| Довжина мережі [мм] | 680 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 408 |
| для оригінального номера | 9065001402 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 285,78 ₴









