
Радіатор охолодження MB Sprinter 2.9TDI 96-00, NRF 50557
7 014,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50557
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB Sprinter 2.9TDI 96-00, NRF 50557. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50557
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50557 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t фургон (901, 902) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1997–2000 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t автобус (903) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 310 D 4x4 102 л.с. | 1997–2002 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t фургон (903) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (904) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t фургон (904) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 414 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50557 |
| Кросс-номери | 02.40.171, 0206.2081, 054-017-0009, 101324, 10-25260-SX, 118.059, 118.059/A, 134950N, 1559156, 30002183, 330300, 62664A, 701589, 721-0007, 9015003100, A9015003100, DCM2360, DRM17015, FT55553, M-0170860, ME915R003, PR 3546A1, PR 3546A2, R20056-1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 682 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 682 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 396 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 014,18 ₴



