
Радіатор інтеркулера Nissan Patrol GR 3.0DTi 00-/Terrano 3.0Di 02-07, NRF 30384
18 769,77 ₴
- В наявності
- Код: 30384
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Nissan Patrol GR 3.0DTi 00-/Terrano 3.0Di 02-07, NRF 30384. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30384
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30384 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — MISTRAL II (R20) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Di 4WD 154 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PATROL GR II Wagon (Y61) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 DTi 158 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 DTi 160 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30384 |
| Кросс-номери | 077026N, 107598, 14461VC104, 14461VC106, 14461VC10A, DN4457 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 250 мм |
| Ширина ядра радіатора | 154 мм |
| Глибина ядра радіатора | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Terrano, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 70 |
| Довжина мережі [мм] | 250 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без сенсора |
| Ширина мережі [мм] | 154 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 769,77 ₴









