
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai i30/Kia Ceed 1.6/2.0 07-12, NRF 35986
3 635,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35986
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai i30/Kia Ceed 1.6/2.0 07-12, NRF 35986. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35986
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35986 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2008–2012 |
| KIA — CEE'D SW (ED) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — CEE'D Наклонная задняя часть (ED) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (ED) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35986 |
| Кросс-номери | 019-016-0024, 0224639, 0828.3037, 10-45609-SX, 105075, 1770-0154, 260403, 350203057003, 350203976000, 391600, 43418, 448C0049, 562013N, 667122, 754M29, 77169, 7800159, 814070, 82005189, 8880400506, 940007, 976061H600, 976061H600, 976061H601, 976061H601 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 460 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 12,9 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,5 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 460 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 380 |
| обмеження виробника | Halla HCC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 635,75 ₴



