Радіатор інтеркулера Ford Transit 2.0 DI 00-06, NRF 30259. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30259
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30259 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT Van (FA_ _) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 86 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 TDCi 125 л.с. | 2002–2006 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (FM_ _, FN_ _) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI (F_E_, F_F_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_) 86 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_) 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 TDCi (F_E_, F_F_) 125 л.с. | 2002–2006 |
| FORD — TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 86 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_) 125 л.с. | 2002–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30259 |
| Кросс-номери | 017-018-0006, 0705.3013, 097006N, 103430, 13.48025, 13.48027, 1559836, 1671445, 18004385, 2C119L440BA, 2C119L440BB, 351319204950, 352340, 4432117, 4522846, 710.014, 7750073, 818802, 96642, AC630031, CI 203 000S, CI 204 000S, FD910N003, FDA4385, FT55590 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 399 мм |
| Ширина ядра радіатора | 127 мм |
| Глибина ядра радіатора | 73 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 73 |
| Довжина мережі [мм] | 399 |
| Ширина мережі [мм] | 127 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 186,38 ₴






