Радіатор охолодження Kia Carens 1.6D/2.0D 05-, NRF 59253. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59253
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59253 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — CARENS II (FJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2005–н.в. |
| KIA — CARENS III (UN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 110 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 115 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 135 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59253 |
| Кросс-номери | 115.034, 253101D200, 510141N, 66684, 701619, 83002162, ADG098121, D70319TT, KA2162, M-0650290, R13507, WG2162304, WG2219859 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 488 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 488 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 930,63 ₴









