
Радіатор охолодження Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 1.4/1.8 03-, NRF 53150
4 032,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53150
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 1.4/1.8 03-, NRF 53150. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53150
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53150 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — ESTATE универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI (J200) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 95 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 91 л.с. | 2005–2009 |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI седан (J200) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2013 |
| 1.6 109 л.с. | 2005–2013 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2013 |
| 1.8 90 л.с. | 2003–2009 |
| CHEVROLET — LACETTI универсал (J200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — NUBIRA седан (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — GENTRA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2013–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2004–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 1999–2003 |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 126 л.с. | 2000–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53150 |
| Кросс-номери | 007-017-0001, 0131.3022, 10-25191-SX, 103905, 107.026, 107.026/A, 32174, 350213197600, 356255, 520103N, 5484571, 61633, 735159, 7705015, 80155b, 81002073, 96433350, 96433350, 96553378, 96553378, 96553422, 96553422, 96553428, 96553428, AC230049, DCM3605 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 698 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 698 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 370 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 032,44 ₴










