Радіатор інтеркулера Mazda 6 2.2 MZR-CD 09-, NRF 30360. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30360
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30360 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 D 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 6 Sport (GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 180 л.с. | 2010–н.в. |
| MAZDA — 6 combi-coupe (GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MRZ-CD 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — CX-7 (ER) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 MZR-CD 173 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD AWD 163 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30360 |
| Кросс-номери | 107323, 117007N, 27004275, 822901, 96372, MZA4275, R2AX13565, WG1723913 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 200 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 230 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 453,87 ₴






