
Радіатор охолодження Hyundai i30 1.4-1.6 11-/Kia Ceed 1.4/1.6 12-, NRF 53171
4 866,95 ₴
- В наявності
- Код: 53171
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai i30 1.4-1.6 11-/Kia Ceed 1.4/1.6 12-, NRF 53171. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53171
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53171 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — i30 CW (GD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2012–2015 |
| 1.4 101 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 129 л.с. | 2012–2015 |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CVVT 130 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53171 |
| Кросс-номери | 253103X010, 253103X011, 67555, 82002335, 82002420 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 555 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 866,95 ₴




