
Радіатор охолодження Ford Fiesta V/Fusion/Mazda 2 1.3/1.4 TDCi 01-10, NRF 56134
3 558,14 ₴
- В наявності
- Код: 56134
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Ford Fiesta V/Fusion/Mazda 2 1.3/1.4 TDCi 01-10, NRF 56134. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
56134
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
56134 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2001–2008 |
| FORD — FIESTA Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 2002–2005 |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| MAZDA — 2 (DY) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CD 68 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 56134 |
| Кросс-номери | 0105.3077, 103073, 110.120, 110.120/A, 110.123, 110.123/A, 1141491, 1152149, 1206550, 1214085, 1214784, 1221705, 1325830, 1325832, 1359798, 1430653, 18002324, 1897431, 2S6H8005AC, 2S6H8005AD, 2S6H8005BB, 32189, 349500, 350213152700, 356885, 470R0190 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 338 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 500 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 338 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 558,14 ₴










