
Радіатор охолодження BMW 3 (F30/F80) 12-18 N57, NRF 550295
6 660,61 ₴
- В наявності
- Код: 550295
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження BMW 3 (F30/F80) 12-18 N57, NRF 550295. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550295
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550295 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 3 Gran Turismo (F34) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d | 2014–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 330 d xDrive | 2014–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 4 Gran Coupe (F36) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 d 286 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 d 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550295 |
| Кросс-номери | 050069N, 06002449, 107407, 1711 7622 827, 1711 8673 372, 17117622827, 17118673372, 350213202400, BM028R004, BW2449, DCM1600, RA0050810 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 598 мм |
| Ширина ядра радіатора | 327 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 660,61 ₴




