
Радіатор кондиціонера Renault Espace IV 2.0-3.5 02-, NRF 35557
4 021,17 ₴
- В наявності
- Код: 35557
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Espace IV 2.0-3.5 02-, NRF 35557. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35557
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35557 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — ESPACE IV (JK0/1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi (JK0U) 116 л.с. | 2003–2005 |
| 1.9 dCi (JK0U, JK0G) 120 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 (JK09) 136 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 (JK0K) 133 л.с. | 2002–2015 |
| 2.0 Turbo (JK0B, JK0N) 163 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi (JK0H) 150 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 dCi (JK0J, JK0V) 177 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) 241 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35557 |
| Кросс-номери | 0225055, 042-016-0016, 0809.3030, 103308, 182400N, 345290, 350203439000, 35557, 448C0256, 817731, 8200033733, 94627, AC 355 000P, AC 355 000S, AC830091, C12433, CCS-RE-011, DCC1339, KTT110061, M-7231260, RN154C002, RTA5297, RTA5297, SKCD-0110437 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 431 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 021,17 ₴





