
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Opel Vectra B 95-03, NRF 35183
3 937,57 ₴
- В наявності
- Код: 35183
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Opel Vectra B 95-03, NRF 35183. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35183
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35183 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — VECTRA B (36_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2002 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1995–2002 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1995–1998 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 i 112 л.с. | 1995–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–2000 |
| 2.2 i 16V 147 л.с. | 2000–2002 |
| 2.2 i 16V (F19) 139 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1995–2000 |
| i 500 2.5 194 л.с. | 1998–2000 |
| OPEL — VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2003 |
| 1.6 i 16V 101 л.с. | 1995–2002 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1995–1998 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 112 л.с. | 1995–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 i 16V (F68) 116 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 i 16V 147 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 i 16V (F68) 139 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 196 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1995–2000 |
| OPEL — VECTRA B универсал (31_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1996–2002 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1996–1997 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 112 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 16V (F35) 116 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 i 16V 147 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 i 16V (F35) 139 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1996–2000 |
| i 500 2.5 194 л.с. | 1998–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35183 |
| Кросс-номери | 006-60-02199, 0221520, 037-016-0006, 0807.2006, 102744, 10-45008-SX, 152110N, 1609636980, 1618073, 1618073, 1770-0374, 1850062, 1850062, 32307, 350203210000, 350203896000, 358205, 37005241, 382300, 448C0110, 52464526, 52464526, 52485120, 52485120, 53413 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 605 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,9 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 605 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 368 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 937,57 ₴







