
Радіатор охолодження Renault Clio/Thalia 1.5 dCi 03-, NRF 58374
2 543,32 ₴
- В наявності
- Код: 58374
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Renault Clio/Thalia 1.5 dCi 03-, NRF 58374. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58374
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58374 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/C2J) 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 84 л.с. | 2007–2009 |
| RENAULT — CLIO II фургон (SB0/1/2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 80 л.с. | 2001–2004 |
| RENAULT — SYMBOL I (LB0/1/2_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — SYMBOL II (LU1/2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 64 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58374 |
| Кросс-номери | 180058N, 43002362, 67229, 690892, 732960, 7711497455, 8200245596, BSG 75-52-011, CR 947 000S, DCM2936, M-0230840, RN322R011, RTA2362, WG1723399, WG2116378 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 543,32 ₴




