
Радіатор охолодження Hyundai i30 1.6 T-GDI 15-/Kia Ceed 1.6 GT 13-, NRF 550057
5 458,24 ₴
- В наявності
- Код: 550057
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai i30 1.6 T-GDI 15-/Kia Ceed 1.6 GT 13-, NRF 550057. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550057
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550057 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550057 |
| Кросс-номери | 25310A2000, 25310-A2000, 66775, 82012701 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 465 мм |
| Ширина ядра радіатора | 397 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Pro Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 458,24 ₴






