
Радіатор охолодження Ford Fiesta/Fusion, NRF 58274
2 835,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58274
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Ford Fiesta/Fusion, NRF 58274. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58274
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58274 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| FORD — FUSION (JU_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 LPG 80 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| MAZDA — 2 (DY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58274 |
| Кросс-номери | 0105.3069, 0105.9069, 017-017-0018, 090016N, 10-25157-SX, 103072, 110.119, 110.119/A, 1141490, 1214785, 1222562, 1325831, 1552435, 18002325, 1897432, 2S6H8005CA, 2S6H8005CB, 2S6H8005CC, 2S6H8005CD, 32190, 349500, 349600, 350213152600, 356885, 470R0227 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 499 мм |
| Ширина ядра радіатора | 348 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 499 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 348 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835,19 ₴







