
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2.0CDTI 06-, NRF 35845
4 060,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35845
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2.0CDTI 06-, NRF 35845. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35845
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35845 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (FL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (EL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (EL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (JL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (JL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35845 |
| Кросс-номери | 0220502, 037-016-0047, 0809.3052, 10-45666-SX, 104918, 1770-0383, 182034N, 260435, 350670, 43005459, 43265, 4417650, 4417650, 4417650, 448C0194, 667156, 723M55, 7800294, 814172, 8200411148, 8880400442, 93854159, 93854159, 93854159, 940147, AC 708 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 530 мм |
| Ширина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,5 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 530 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 462 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 060,11 ₴




