
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo XC90 02-14, NRF 35876
6 776,63 ₴
- В наявності
- Код: 35876
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo XC90 02-14, NRF 35876. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35876
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35876 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — XC90 I (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T AWD 209 л.с. | 2002–2014 |
| D5 AWD 200 л.с. | 2011–2014 |
| T6 AWD 272 л.с. | 2002–2006 |
| V8 AWD 316 л.с. | 2005–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35876 |
| Кросс-номери | 30665562, 30665563, 35876 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 776,63 ₴




