
Радіатор інтеркулера Opel Astra K 1.6D 15-, NRF 30971
6 337,47 ₴
- В наявності
- Код: 30971
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Opel Astra K 1.6D 15-, NRF 30971. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30971
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30971 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA K (B16) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| OPEL — ASTRA K Sports Tourer (B16) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30971 |
| Кросс-номери | 037-018-0023, 13356647, 13356647, 157059N, 351319205850, 355910, 37014704, 39075515, 39075515, 39109105, 39109105, 39185909, 39185909, 721.051, 818690, 96139, 96140, CI 611 000P, DAX035TT, DCA1165, OL4719, OL4720, OL4720, WG2158785 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 111 мм |
| Глибина ядра радіатора | 95 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 95 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 337,47 ₴




