
Радіатор кондиціонера MB C-class (W202) 2.0/2.2CDI/2.5TD 95-00 (OM611/M111/OM605), NRF 35215
4 514,61 ₴
- В наявності
- Код: 35215
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера MB C-class (W202) 2.0/2.2CDI/2.5TD 95-00 (OM611/M111/OM605), NRF 35215. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35215
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35215 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W202) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 CDI (202.134) 102 л.с. | 1998–2000 |
| C 200 Kompressor (202.025) 180 л.с. | 1995–2000 |
| C 200 Kompressor (202.025) 192 л.с. | 1996–2000 |
| C 220 CDI (202.133) 125 л.с. | 1997–2000 |
| C 230 Kompressor (202.024) 193 л.с. | 1995–2000 |
| C 250 Turbo-D (202.128) 150 л.с. | 1995–2000 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Break (S202) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 T CDI (202.194) 102 л.с. | 1998–2001 |
| C 200 T Kompressor (202.087) 163 л.с. | 2000–2001 |
| C 200 T Kompressor (202.082) 192 л.с. | 1996–2001 |
| C 220 T CDI (202.193) 125 л.с. | 1997–2001 |
| C 230 T Kompressor (202.085) 193 л.с. | 1997–2000 |
| C 250 T Turbo-D (202.188) 150 л.с. | 1996–2001 |
| MERCEDES-BENZ — CLK (C208) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 Kompressor (208.344) 163 л.с. | 2000–2002 |
| 200 Kompressor (208.345) 192 л.с. | 1997–2000 |
| 230 Kompressor (208.347) 193 л.с. | 1997–2000 |
| 230 Kompressor (208.348) 197 л.с. | 2000–2002 |
| MERCEDES-BENZ — CLK кабрио (A208) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 Kompressor (208.444) 163 л.с. | 2000–2002 |
| 200 Kompressor (208.445) 192 л.с. | 1998–2000 |
| 230 Kompressor (208.447) 193 л.с. | 1998–2000 |
| 230 Kompressor (208.448) 197 л.с. | 2000–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35215 |
| Кросс-номери | 001-60-00843, 0221050, 054-016-0009, 054-016-0016, 0806.2039, 102700, 10-45055-SX, 122290N, 2028300770, 2028301070, 2028301170, 2028301470, 260418, 260419, 30005245, 30005279, 350203262000, 350203485000, 350203948000, 392500, 393000, 448C0068, 53178 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,6 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 565 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 514,61 ₴







