
Сайлентблок важеля (переднього) Smart Cabrio (450)/Fortwo Cabrio (450) 00-, GSP 535986
152,82 ₴
- В наявності
- Код: 535986
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього) Smart Cabrio (450)/Fortwo Cabrio (450) 00-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 535986 |
| Кросс-номери | 4503330014, 4513300010, 4513300010, A4513300010, A4513300010, 829 0338 10, TD711W, 0-52-27-1714, 7096, 31271, 38SM0100, 34081 01, 014 610 0015 |
| Стан | Новий |
| Висота | 37 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 39.2 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe, Roadster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,1 |
| Висота [мм] | 37 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,82 ₴

