
Підшипник маточини (передньої) BMW 5 (E34)/7 (E32)/8 (E31) -99 (к-кт) (+ABS), GSP 9237002K
1 532,97 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9237002K
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) BMW 5 (E34)/7 (E32)/8 (E31) -99 (к-кт) (+ABS), GSP 9237002K. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
9237002K
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
9237002K (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E36) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 115 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1998 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1998 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1998 |
| 325 td 115 л.с. | 1991–1998 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1998 |
| M3 3.0 286 л.с. | 1994–1995 |
| M3 3.2 321 л.с. | 1995–1998 |
| BMW — 3 Compact (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 g 102 л.с. | 1994–2000 |
| 316 i 102 л.с. | 1994–2000 |
| 316 i 105 л.с. | 1998–2000 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–2000 |
| 318 ti 140 л.с. | 1994–1995 |
| 318 ti 140 л.с. | 1995–2000 |
| 323 ti 170 л.с. | 1997–2000 |
| BMW — 3 Touring (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1996–1999 |
| 318 i 116 л.с. | 1995–1999 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1995–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 tds 143 л.с. | 1995–1999 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 кабрио (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 115 л.с. | 1994–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1993–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1993–1995 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| M3 3.0 286 л.с. | 1994–1995 |
| M3 3.2 321 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 купе (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1993–1999 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1999 |
| 318is 193 л.с. | 1995–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| M3 3.0 286 л.с. | 1992–1995 |
| M3 3.0 295 л.с. | 1995–1995 |
| M3 3.2 321 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 5 (E34) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 i 113 л.с. | 1989–1995 |
| 518 i 115 л.с. | 1989–1995 |
| 520 i 24V 150 л.с. | 1989–1995 |
| 524 td 115 л.с. | 1988–1995 |
| 525 i 24V 192 л.с. | 1989–1995 |
| 525 td 115 л.с. | 1993–1995 |
| 525 tds 143 л.с. | 1991–1995 |
| 530 i V8 218 л.с. | 1992–1995 |
| 535 i 211 л.с. | 1988–1995 |
| 540 i V8 286 л.с. | 1992–1995 |
| BMW — 5 Touring (E34) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 g 115 л.с. | 1995–1996 |
| 518 i 113 л.с. | 1993–1994 |
| 520 i 150 л.с. | 1991–1997 |
| 525 i 192 л.с. | 1991–1997 |
| 525 td 115 л.с. | 1993–1997 |
| 525 tds 143 л.с. | 1991–1997 |
| 530 i V8 218 л.с. | 1992–1997 |
| 540 i 286 л.с. | 1993–1997 |
| BMW — Z4 (E85) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 i 170 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2003–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9237002K |
| Кросс-номери | 04436, 10-1175, 10-1231, 1092990, 110300, 1139345, 1458-SET-MS, 1458-SET-MSP, 18769, 19-2322, 20 90 4436, 20 91 8769, 22072z, 29SKV016, 31211139345, 31211468926, 31221092990, 31221139345, 31221468926, 31226757024, 33411468753, 41-BM-9773, 501136, 55872 |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів кільця ABS | 48 |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 139 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Внутрішній діаметр під вал | 37 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 37 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кільцем сенсора ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 139 |
| Розмір різі | M12X1,5 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Число зубців кільця ABS | 48 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| для оригінального номера | 31211139345 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 532,97 ₴










