
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/всередині/ззовні) Mazda 3 03-14/Ford Focus I/II//III(36.3x12.4x35), GSP 514889
120,84 ₴
- В наявності
- Код: 514889
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/всередині/ззовні) Mazda 3 03-14/Ford Focus I/II//III(36.3x12.4x35), GSP 514889. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
514889
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
514889 (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX (DM2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CNG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2007 |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 120 л.с. | 2003–2007 |
| 1.8 125 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 122 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–2007 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 145 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CNG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — KUGA I (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 4x4 200 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 514889 |
| Кросс-номери | 103176, 1061659, 1061660, 108896, 1136072, 1136073, 1220005, 1317609, 1325326, 1329730, 1444, 1448127, 1484033, 1500164, 1502731, 1517403, 1524422, 1M515500AC, 1M515500BA, 1S715500AC, 1S715K743CA, 1X435K653AA, 251T0131, 31201356, 31212503, 31277305 |
| Стан | Новий |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 36.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, S40, V50, Mondeo, 3, C-Max, CX-7, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,4 |
| Висота [мм] | 35 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 36,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120,84 ₴



