
Втулка стабілізатора (переднього) Audi Q7/VW Touareg 07- (пневмопідвіска), GSP 530532
129,12 ₴
- В наявності
- Код: 530532
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Audi Q7/VW Touareg 07- (пневмопідвіска), GSP 530532. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
530532
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
530532 (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| 6.0 TDI 500 л.с. | 2008–н.в. |
| PORSCHE — 928 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 241 л.с. | 1977–1982 |
| 4.7 S 301 л.с. | 1979–1983 |
| PORSCHE — CAYENNE (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 239 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 Diesel 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 GTS 440 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.6 S 420 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 S Diesel 382 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.2 S Diesel 385 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 GTS 420 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 500 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 540 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 520 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 Turbo S 550 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 Turbo S 570 л.с. | 2015–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 241 л.с. | 2003–2007 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 530532 |
| Кросс-номери | 001-10-24846, 115 400, 178531, 30 93 1345, 31345, 34252, 65-11756, 75-26357, 79-00661-SX, 7L0411313K, 7L0411313K, 7L8411313B, 7L8411313B, 95534379261, BSG 90-700-194, R53365, V10-4972, VO-SB-15763, WG1821044, WG2251398, 31345, 7L8411313B |
| Стан | Новий |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 928 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 34 |
| Висота 1 [мм] | 61 |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 64 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129,12 ₴






