
Підшипник маточини (задньої) VW Caddy 96-04 (к-кт), GSP 9230057K
1 436,66 ₴
- В наявності
- Код: 9230057K
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) VW Caddy 96-04 (к-кт), GSP 9230057K. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
9230057K
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
9230057K (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — INCA (6K9) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1995–2003 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–1998 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1997–2000 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2003 |
| VW — CADDY II VAN (9K9B) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1995–2004 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 75 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2004 |
| VW — CADDY II фургон (9K9A) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2004 |
| 60 1.4 60 л.с. | 1995–2004 |
| 75 1.6 75 л.с. | 1995–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9230057K |
| Кросс-номери | 10-1391, 102158, 110085610, 19-2465, 1GD501477, 28376, 29SKV043, 30 92 8376, 3570-SET-MS, 3570-SET-MSP, 40-30111-SX, 460028, 460028, 503530, 6120537, 619-2465, 654W0195, 6K9501477, 6K9501477, 70-210075, 73340, 764721, BSG 90-600-018, BWK808, CHA221 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 30 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кільцем сенсора ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 120 |
| Розмір різі | M12X1,5 |
| Число зубців кільця ABS | 43 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 436,66 ₴









