
Підшипник маточини (передньої) Nissan Juke/ Leaf 10-(+ABS), GSP 9329012K
2 018,87 ₴
- В наявності
- Код: 9329012K
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Nissan Juke/ Leaf 10-(+ABS), GSP 9329012K. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
9329012K
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
9329012K (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — JUKE (F15) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| NISSAN — LEAF (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 109 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9329012K |
| Кросс-номери | 201346, 70-060103, WBH-6543, 216099, 36-14 652 0003, HGB35172S01, 713 1495 10, R168.131, 402022560R, VKBA 6996, WBH-6543, PHU3298K, ADN18252, R168.73, WBH-6512, 713 6139 10, 9329006K, CX860, 57654 |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Leaf, Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 136 |
| Розмір різі | M12X1,25 |
| Число зубців | 29 |
| Число зубців кільця ABS | 48 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| для оригінального номера | 402021KA0A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 018,87 ₴






