
Підшипник маточини (задньої) Peugeot Partner 96-15/Citroen Berlingo 96-08 (+ABS)(к-кт), GSP 9232021K
1 391,06 ₴
- В наявності
- Код: 9232021K
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Peugeot Partner 96-15/Citroen Berlingo 96-08 (+ABS)(к-кт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9232021K |
| Кросс-номери | 10-1403, 110131510, 19-2764, 29SKV220, 374888, 374888, 374888, 41-PE-9738, 43-28252-SX, 47833, 510980, 602746, 6120178, 619-2764, 64 94 7833, 6500-SET-MS, 6500-SET-MSP, 654W0326, 70-160055, 722 772, 769937, 81-PE-0262, BWK983, CHA149, DP2010.10.0527 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 128 мм |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 32 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 128 |
| Розмір різі | M12X1,25 |
| Число зубців кільця ABS | 48 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 391,06 ₴









