
Підшипник маточини (передньої) Opel Omega A/B 86-03 (+ABS), GSP 9235001K
1 527,29 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9235001K
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Opel Omega A/B 86-03 (+ABS), GSP 9235001K. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
9235001K
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
9235001K (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — OMEGA A (16_, 17_, 19_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 1986–1994 |
| 1.8 88 л.с. | 1987–1994 |
| 1.8 N 82 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 N 86 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 122 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 99 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 D 73 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 TD 90 л.с. | 1986–1988 |
| 2.3 TD Interc. 100 л.с. | 1988–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1994 |
| 3.0 (3000) 156 л.с. | 1987–1987 |
| 3.0 (3000) 177 л.с. | 1987–1990 |
| 3.0 24V (3000) 200 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V (3000) 204 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V Evolution500 230 л.с. | 1991–1992 |
| 3.6 24V Lotus 377 л.с. | 1990–1992 |
| OPEL — OMEGA A универсал (66_, 67_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 1986–1994 |
| 1.8 88 л.с. | 1987–1994 |
| 1.8 N 82 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 N 86 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 122 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 i 99 л.с. | 1990–1994 |
| 2.3 D 73 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 TD 90 л.с. | 1986–1988 |
| 2.3 TD Interc. 100 л.с. | 1988–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1994 |
| 3.0 156 л.с. | 1987–1994 |
| 3.0 24V 200 л.с. | 1989–1994 |
| OPEL — OMEGA B (25_, 26_, 27_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2000 |
| 2.2 16V 144 л.с. | 1999–2003 |
| 2.2 DTI 16V 110 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TD 130 л.с. | 1994–2003 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 2.6 V6 180 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
| 3.2 V6 218 л.с. | 2001–2003 |
| OPEL — OMEGA B универсал (21_, 22_, 23_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2000 |
| 2.2 16V 144 л.с. | 1999–2003 |
| 2.2 DTI 16V 110 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TD 131 л.с. | 1994–2001 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 2.6 V6 180 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
| 3.2 V6 218 л.с. | 2001–2003 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9235001K |
| Кросс-номери | 01.348, 05117, 06167, 10-1250, 110184510, 1603194, 202 432, 220302, 29SKV521, 326180, 326181, 40 90 5117, 40 90 6167, 43-28038-SX, 460113, 460113, 52708, 70-230001, 713 6445 40, 90235571, 90235571, 90486467, BSG 65-325-005, BWK311, DB83148 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 137 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 35 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кільцем сенсора ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 137 |
| Розмір різі | M12X1,5 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Число зубців кільця ABS | 48 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 527,29 ₴






