
Диск гальмівний (задній) MB Vito (W639) 03- (296x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 400.6473.20
1 818,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400.6473.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB Vito (W639) 03- (296x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 400.6473.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.6473.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.6473.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 109 CDI 4x4 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.6473.20 |
| Кросс-номери | 015 523 2060, 016.673-00A, 03.110.1926.015, 08.8405.10, 08.8405.11, 083 523 2060/PD, 10 92 4077, 1110043, 1363203000, 14835, 14835 V, 17621, 1815203376, 1815313376, 186858, 19-1056, 19-1056MAX, 19-1056SPORT, 203376, 2143265, 23-0712, 231-04-057 |
| Стан | Новий |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.72 кг |
| Висота [мм] | 58 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 818,65 ₴







