
Диск гальмівний (задній) Renault Megane 08- (260x8) (+ABS) (з підшипником), Zimmermann 470.5401.20
4 481,67 ₴
- В наявності
- Код: 470.5401.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Renault Megane 08- (260x8) (+ABS) (з підшипником), Zimmermann 470.5401.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
470.5401.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
470.5401.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO IV (BH_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 RS 200 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (KZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V) 130 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ1M, KZ1W) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V (KZ0H) 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (KZ03) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (KZ00, KZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 dCi (KZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (KZ0Y) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe 220 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — MEGANE CC (EZ0/1_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe (EZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi (EZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 dCi (EZ0L) 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TCe (EZ1T) 180 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC III (JZ0/1_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (JZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 16V (JZ0F) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (JZ0U) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 E85 (JZ03) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 16V (JZ0G, JZ1E) 140 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 470.5401.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 761, 0 986 479 C88, 08.B391.27, 1110488, 15102 Y, 16-15 523 0024, 16-15 523 4108, 1619238680, 1815203993, 1815313993, 18165C, 19-1973, 19-1973SPORT, 203993, 231-04-024, 23-1095, 24.0108-0118.2, 2401080118B-PCS-MS, 2401080118B-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 8 мм |
| Висота | 88 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 481,67 ₴





