
Колодки гальмівні (передні) BMW 3/5/7/X3/X4/X5/X6 17- (Ate), Zimmermann 25900.195.1
4 822,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25900.195.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 3/5/7/X3/X4/X5/X6 17- (Ate), Zimmermann 25900.195.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25900.195.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25900.195.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d xDrive 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
| 330 i xDrive 258 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 3 Touring (G21) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 e 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 i 258 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 5 (G30, F90) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| 530 d 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i xDrive 252 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i 360 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 360 л.с. | 2016–2020 |
| BMW — 6 Gran Turismo (G32) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 620 d 163 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d xDrive 190 л.с. | 2018–2020 |
| BMW — 7 (G11, G12) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 725 d, Ld 211 л.с. | 2016–2019 |
| 725 d, Ld 231 л.с. | 2016–2019 |
| 730 d 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 d | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 i, Li 258 л.с. | 2015–2019 |
| BMW — X3 (G01, F97) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 231 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30d 249 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 30d 265 л.с. | 2017–2020 |
| BMW — X4 (G02, F98) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2018–2020 |
| BMW — X5 (G05, F95) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 40 i 340 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — X6 (G06, F96) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2019–2020 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25900.195.1 |
| Кросс-номери | 025 259 0018/PD, 1051234, 1145.0, 1145.0, 116429, 13.0460-7345.2, 13.0470-7345.2, 13046073452N-SET-MS, 13046073452N-SET-MSP, 182291, 22-1145-0, 221583, 2590001, 33 10 7624, 3410 6 898 192, 3411 6 875 396, 3411 6 883 469, 3411 6 883 470, 35184 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 85 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 85 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 19 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 219 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 822,86 ₴





