
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Outlander 12-/Peugeot 4008 1.6/1.8HDi 12- (302x10) (з покриттям), Zimmermann 380.2115.20
1 783,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 380.2115.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Outlander 12-/Peugeot 4008 1.6/1.8HDi 12- (302x10) (з покриттям), Zimmermann 380.2115.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
380.2115.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
380.2115.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DI-D | 2015–н.в. |
| 1.6 DI-D 4WD | 2015–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 T-Mivec 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 163 л.с. | 2017–н.в. |
| Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 188 л.с. | 2021–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD 167 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 GT 4WD 227 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 169 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 380.2115.20 |
| Кросс-номери | 08.N267.11, 08.N267.1X, 108488, 142.1768, 15076 V, 15076 X, 16 099 010 80, 1815203085, 1815313085, 18312, 197673, 203085, 24011003951PR-PCS-MS, 24011003951PR-PCS-MSP, 313085, 32-15 521 0030/PD, 416201420, 4615A125, 563216JC, 5815203085, 5815313085 |
| Стан | Новий |
| Висота | 36 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 4008, Outlander, Eclipse Cross, ASX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 4.6 кг |
| Висота [мм] | 36 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 783,23 ₴






