
Диск гальмівний (задній) BMW 3 (G20/G30)/5(G31)/6 (G32)/X5 (G05/F95) 17- (345x24) (з покриттям)(вент), Zimmermann 150.2946.20
4 651,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.2946.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 3 (G20/G30)/5(G31)/6 (G32)/X5 (G05/F95) 17- (345x24) (з покриттям)(вент), Zimmermann 150.2946.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.2946.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.2946.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (30) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| 530 d 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2017–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2017–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i Mild-Hybrid 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i xDrive 252 л.с. | 2016–2020 |
| 540 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 d xDrive 320 л.с. | 2017–2020 |
| 540 i 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i 360 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i xDrive 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 360 л.с. | 2016–2020 |
| M 550 d xDrive 400 л.с. | 2017–н.в. |
| M 550 i xDrive 462 л.с. | 2017–2019 |
| M 550 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 5 Touring (G31) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 6 Gran Turismo (G32) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 620 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 620 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 d 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d 265 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 d xDrive 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 249 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 265 л.с. | 2017–2020 |
| 630 i Mild-Hybrid 258 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 i xDrive 258 л.с. | 2019–н.в. |
| 640 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 d xDrive 320 л.с. | 2017–2020 |
| 640 i 360 л.с. | 2017–н.в. |
| 640 i 340 л.с. | 2017–2020 |
| 640 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 i xDrive 360 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.2946.20 |
| Кросс-номери | 09.D096.13, 150.2946.32, 150.2946.52, 171450, 18153415116, 18670, 242.1941, 25693 Z, 33 10 6610, 3415116, 3420 6 880 079, 3420 7 915 314, 3420 8 831 484, 3420 8 853 554, 3421 6 860 925, 42431-WAA01, 504 544, 563212JVC-1, 58153415116, 82B2287, 92288625 |
| Стан | Новий |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.1 кг |
| Висота [мм] | 64 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 651,35 ₴






