
Диск гальмівний (передній) Honda Civic 05- (282x23) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 280.3171.20
2 371,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 280.3171.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Honda Civic 05- (282x23) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 280.3171.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
280.3171.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
280.3171.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 Hybrid 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–2012 |
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — EDIX (BE) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 280.3171.20 |
| Кросс-номери | 0990-8404, 102150, 1110315, 15623, 15623C, 17659, 1815202626, 1815202636, 1815312626, 1815312636, 19-0925, 19-0925SPORT, 19-1324, 19-1324MAX, 19-1324SPORT, 197530, 202626, 202636, 23-0932C, 26HO025, 280.3171.52, 280.3171.53, 31-15 521 0052 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 282 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 9/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 23 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 371,05 ₴





