
Диск гальмівний (передній) VW T4 96-03 (313x26) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 250.1347.20
2 647,18 ₴
- В наявності
- Код: 250.1347.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW T4 96-03 (313x26) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 250.1347.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
250.1347.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
250.1347.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.8 VR6 140 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.0 LPG 115 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 24V 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 24V 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1998–2003 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 250.1347.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 296, 09.9797.10, 09.9797.11, 1 108 038, 102113, 103259, 1110293, 115 521 0040, 115 521 0040/PD, 1163105300, 17114, 1815204783, 1815314783, 186800, 19-1024, 19-1024SPORT, 204783, 2134578, 21941, 23-0792, 24.0126-0119.1, 24.0326-0119.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.16 кг |
| Висота [мм] | 56 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 313 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 647,18 ₴





