
Колодки гальмівні (задні) MB Vito (W447) 14- (Brembo), Zimmermann 22101.185.1
1 790,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22101.185.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB Vito (W447) 14- (Brembo), Zimmermann 22101.185.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22101.185.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22101.185.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (W447) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 300 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 237 л.с. | 2021–н.в. |
| V 300 CDI / d 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 300 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 237 л.с. | 2021–н.в. |
| V 300 CDI / d 4-matic 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 200 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| V 200 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| V 220 CDI / d 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 BlueTEC (447.815, 447.811, 447.813) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 BlueTEC 4-matic 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 CDI / d 190 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 CDI / d 4-matic 190 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Dualiner (W447) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 111 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 (447.605) | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 (447.705) | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Tourer (W447) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 111 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO фургон (W447) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 111 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22101.185.1 |
| Кросс-номери | 025 221 0118, 025 221 0118/PD, 05P1905, 1047.0, 1047.0, 1051175, 1170894, 13.0460-4882.2, 13.0470-4882.2, 13046048822N-SET-MS, 13046048822N-SET-MSP, 142192, 16977, 19-3388, 2210101, 22-1023-0, 223377, 231-02-135, 33 10 7627, 35056, 363916061142 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 46 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 119 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 46 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790,83 ₴



