
Диск гальмівний (передній) Toyota Rav 4 12-/Lexus RX/NX 08- (328x28), Zimmermann 590.2834.20
3 477,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 590.2834.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Rav 4 12-/Lexus RX/NX 08- (328x28), Zimmermann 590.2834.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
590.2834.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
590.2834.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — RX (_L2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 450h AWD (GYL25_, GYL26_) 313 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AVA42_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.0 D-4D | 2015–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 590.2834.20 |
| Кросс-номери | 09.E126.11, 103043, 108464, 18408, 20211 V, 23-1883C, 33 10 6575, 43512-0E050, 43512-0E050, 43512-48130, 43512-48130, 5010-2518, 590.2834.52, 6110960, 800-1883C, 92259405, ADT343278, BBD5229, BD1883, BS-9702C, BV 9487, DF1883, DP1010.11.1831, J3302201 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 9.2 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 328 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 477,43 ₴








