
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39) 95-04 (Ate), Zimmermann 21677.195.1
1 769,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21677.195.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39) 95-04 (Ate), Zimmermann 21677.195.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
21677.195.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
21677.195.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E39) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 150 л.с. | 1996–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2003 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2003 |
| 523 i 170 л.с. | 1995–2000 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2003 |
| 525 td 116 л.с. | 1997–2003 |
| 525 tds 143 л.с. | 1996–2003 |
| 528 i 193 л.с. | 1995–2000 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 535 i 235 л.с. | 1996–1999 |
| BMW — 5 Touring (E39) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 150 л.с. | 1997–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2004 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2004 |
| 523 i 170 л.с. | 1997–2000 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2004 |
| 525 tds 143 л.с. | 1997–2004 |
| 528 i 193 л.с. | 1997–2000 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 21677.195.1 |
| Кросс-номери | 025 216 7720, 025 216 7720/PD, 025 219 9020, 025 219 9020/PD, 0270 15, 0270 25, 0270.15, 0270.25, 1050073, 13.0460-7089.2, 13.0470-7089.2, 13046070892N-SET-MS, 13046070892N-SET-MSP, 13046070892T-SET-MS, 13046070892T-SET-MSP, 151-1140, 151-1268, 16217 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 155 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 64 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769,28 ₴




