
Диск гальмівний (передній) Citroen C4/ Peugeot 207/307 1.6-2.0i 04- (302x26) (з покриттям) (вентилір), Zimmermann 180.3023.20
2 671,80 ₴
- В наявності
- Код: 180.3023.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Citroen C4/ Peugeot 207/307 1.6-2.0i 04- (302x26) (з покриттям) (вентилір), Zimmermann 180.3023.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
180.3023.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
180.3023.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 Grand Picasso I (UA_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 HDi 138 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 HDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 16V 140 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C4 III (BA_, BB_, BC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BlueHDi 130 (BBYHZB) 131 л.с. | 2020–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 HDi 138 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 16V 140 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — CORSA F (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (68) 75 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 (68) 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 (68) 131 л.с. | 2019–н.в. |
| PEUGEOT — 207 (WA_, WC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V RC 174 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2003–н.в. |
| PEUGEOT — 307 Break (3E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — 307 CC (3B) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 307 SW (3H) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 180.3023.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 288, 09.9935.11, 09.9935.14, 09.9935.1X, 102123, 1110089, 15433, 15433C, 16 063 082 80, 16 188 565 80, 16 188 595 80, 16 877 729 80, 17590, 180.3023.52, 1815201938, 1815311938, 197232, 201938, 2134461, 23-0751C, 231-03-152, 24.0126-0140.1 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Висота | 34 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4, Corsa, 307, 207 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.42 кг |
| Висота [мм] | 34 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Діаметр центрування [мм] | 66 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 671,80 ₴






