
Колодки гальмівні (передні) Infiniti FX/G 07-/M37/M 10-/Q50/Q60/Q70/QX70 13-/Nissan Skyline 14-, Zimmermann 24994.160.1
2 213,93 ₴
- В наявності
- Код: 24994.160.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Infiniti FX/G 07-/M37/M 10-/Q50/Q60/Q70/QX70 13-/Nissan Skyline 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24994.160.1 |
| Кросс-номери | 1051217, 1053.0, 1053.0, 182089, 22-1029-0, 2499401, 302742, 37768, 402B0827, 573453J, 822-1029-0, 8DB 355 015-411, 8DB 355 015-411, ADB32428, ADN142148, BP3540, CBP32428, D1060-1TG1C, D1060-1TG1C, D1060-JL00A, D1060-JL00B, D1060-JL00E, D1060-JL00J |
| Стан | Новий |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 76 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX70, 370Z, GT-R, FX, G, Q50, M37, Q60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 76 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 127 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 213,93 ₴








