
Диск гальмівний (передній) Nissan Murano I/II 03-14/Infinity EX 25/EX35/EX37 08- (320X28) (вент.), Zimmermann 200.2528.20
3 140,51 ₴
- В наявності
- Код: 200.2528.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan Murano I/II 03-14/Infinity EX 25/EX35/EX37 08- (320X28) (вент.), Zimmermann 200.2528.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
200.2528.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
200.2528.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — EX (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 25 238 л.с. | 2010–н.в. |
| 35 301 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — G седан (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 25 222 л.с. | 2011–н.в. |
| 35 X 310 л.с. | 2007–2008 |
| 37 320 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 330 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 X 333 л.с. | 2008–2013 |
| 37x 320 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 X 284 л.с. | 2004–2006 |
| 35 | 2002–н.в. |
| INFINITI — M (Y51) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35h 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| 37 X 334 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — MURANO (Z51) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 4x4 256 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 4x4 249 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 200.2528.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 R22, 09.B266.10, 09.B266.11, 09.B266.1X, 0990-1901, 142.1324, 17739, 1815202270, 1815312270, 19-2407, 19-2407SPORT, 197556, 200.2528.53, 202270, 23-1070C, 24012801531-PCS-MS, 24012801531-PCS-MSP, 24012801531PR-PCS-MS, 24012801531PR-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | G, Murano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 9.7 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 140,51 ₴






