
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser 200 08- (Advics), Zimmermann 24386.180.1
2 617,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24386.180.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser 200 08- (Advics), Zimmermann 24386.180.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24386.180.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24386.180.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — LX (URJ201) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 570 (URJ201) 387 л.с. | 2007–н.в. |
| 450d (VDJ201) 272 л.с. | 2015–н.в. |
| 570 367 л.с. | 2007–н.в. |
| 570 384 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.5 D4-D 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.6 V8 309 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.6 V8 (_URJ202W_) 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.7 V8 (UZJ200) 288 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA (FAW) — LAND CRUISER 200 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 Привод на все колеса 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.7 275 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24386.180.1 |
| Кросс-номери | 025 243 8618/W, 04465-0C020, 04465-60280, 04465-60280, 04465-60300, 1051320, 13046135242N-SET-MS, 13046135242N-SET-MSP, 170785, 181874, 19-1471, 22-0821-0, 2245103, 2438601, 301339, 323915, 37701, 402B1215, 429103800, 5005-4229, 55022245103, 572599CH |
| Стан | Новий |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 83 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 83 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | ADVICS |
| Ширина [мм] | 144 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 617,56 ₴




