
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Santa Fe 18-, Zimmermann 26142.160.1
2 208,91 ₴
- В наявності
- Код: 26142.160.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Santa Fe 18-, Zimmermann 26142.160.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
26142.160.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
26142.160.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FÉ IV (TM, TMA) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 186 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 186 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 AWD 173 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 185 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 26142.160.1 |
| Кросс-номери | 05P2383, 1283.0, 1283.0, 1878.02, 21878.02, 22-1283-0, 2614201, 35341, 58302-S1A30, 58302-S1A50, 5SP2383, 822-1283-0, 8DB 355 040-081, 8DB 355 040-081, AB0627, ADBP420029, B111530, MDB4195, NP6160, P 30 118, P19783.02, PCP1782, RT 1PD35540, 22-1283-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 111 мм |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 111 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 47 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ADVICS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 208,91 ₴





